Jak to začalo (a proč)

Projekt parafráze.cz má jednoduchou vizi – pomáhat studentům, kteří jsou na tom s časem na štíru (nebo těm, ehm, lenochům). Jsme skupina copywriterů, psát texty nás baví. Parafráze je jednoduše řečeno přepsání (či převyprávění) textu vlastními slovy. Takže, ty nám tvůj text zašleš a my ho přepíšeme vlastními slovy – vytvoříme z něj nový originál, podklad pro tebe, který pak využiješ dle libosti. 

Mnozí službu využívají:

  • při psaní bakalářské a diplomové práce,
  • seminární práce či referátu,
  • často nám ale také chodí texty, jenž budou po přepsání sloužit jako články na něčím blogu.

Už při škole jsme si museli vydělávat na živobytí. Občasné brigády (někteří z nás zaměstnání na částečný úvazek) nám mnohdy nedovolily stíhat školní povinnosti, a v hlavě jednoho z nás se zrodil nápad – proč nevytvořit jednoduchou službu, která bude pomáhat takovým, jako jsme (byli) my?

„Není to podvod, dostanu materiály, které jsou podkladem pro moji práci (seminární, bakalářská, diplomová, referát, cokoliv)“ – takhle přesně to funguje. Ušetři čas, studentská léta jsou nádherná a takové chvíle zažiješ pravděpodobně jen jednou v životě, užívej si, vzdělávej se a bav se.

Zaregistruj se a dostaneš 20 Kč do začátku zdarma, pozvi kámoše a za každého z nich dostaneš dalších 20 Kč (a kamarádi také). Pokud jsi tak ještě neudělal/a, vyzkoušej službu Parafráze.cz teď.

 

2 thoughts on “Jak to začalo (a proč)

  1. Byznys to může být zajímavý, jen mě opravte, ale výsledkem parafrázování původního textu – tak jak jej popisujete, bez uvedení příslušné citace je normální plagiát se všemi důsledky s tímto spojenými.

    1. Dobrý den Davide, děkuji za dotaz.

      Texty, které kupujícím dodáváme, slouží jako podklady pro další zpracování a aby byl dodržen právní řád ČR ve vztahu k autorským právům, je třeba citovat autora (např. v případě psaní závěrečné práce). Předpokládám, že všichni pisálci závěrečných prací si jsou tohoto vědomi 🙂 Pokud nemáte v citacích jasno, doporučuji následující článek, kde je vše pěkně vysvětleno: https://sites.google.com/site/novaiso690/citace-parafraze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *